rdw_1Dostępna jest już najnowsza płyta RDW, pioniera trójmiejskiej sceny rap. Wydany nakładem wytwórni RPS Enterteyment album „W żyłach rap mam” jest pierwszą płytą z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem”. Prezentujemy odsłuch utworu „Martwe uczucia” z gościnnym udziałem PiHa

– Wybrałem Adama do tego kawałka, bo jest on jednym z nielicznych raperów, którzy potrafią napisać coś ciekawego w tym klimacie i chciałem, aby to był mroczny kawałek o przegranej miłości i taki zrobiliśmy – mówi o współpracy z PiHem RDW. – Zawsze chciałem zrobić z nim numer, więc podczas wspólnego spotkania puściłem mu pilota tego utworu i powiedział, że w to wchodzi, a jak wyszło…przekonajcie się sami – zachęca.

Link do utworu „Martwe uczucia”:
To pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer. – Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o nowym albumie RDW. – Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia” feat Analogia & Tomasina). Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje.

Album promują:

Klip do dwóch utworów „Intro” oraz „Mam”:

RDW „Intro”/”Mam” prod.GAJOS:
Odsłuch utworu RDW feat. DWAZERA „Kartka długopis” (skrecz DJ WOJAK, prod.GAJOS):

Klip:

RDW feat. Ben Benito „Chodź z nami”:
Warto zwrócić uwagę na zagranicznych gości na płycie, którymi są M- Dot oraz Mayhem (of EMS) z Bostonu.

Wśród pozostałych gości na płycie znaleźli się: Peja jako RPS, PiH, Gedz, Brahu, Miejski Dystrykt, Wigor, Jober, DWAZERA, Keszi & Ben Benito (ANALOGIA), Panika  i Kroolik UInderwood. Za skrecze są odpowiedzialni: DJ. Cent, Wojak i Lolo (13 CREW)

RDW działa na scenie od końca lat dziewięćdziesiątych. Jest współzałożycielem zespołu ANOLOGIA (Benek, Kaszalot), z którym wydał w 2004 roku płytę „Esensja Czysta” (Wielkie Joł). RDW to także niekwestionowany król beat boxu – wielokrotnie nagradzany najwyższymi wyróżnieniami w plebiscytach i konkursach – chętnie użyczał swojego talentu na płytach innych muzyków (m.in. WWO i DJ. Decks)

Więcej:

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz