RDW_RPS_Kroolik_UnderwoodPionier trójmiejskiej sceny rap, RDW udostępnił najnowszy klip zrealizowany do utworu „Bez względu na wszystko”, który pochodzi z wydanego nakładem wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”. To pierwszy krążek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem”

„W żyłach rap mam” to pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer. – Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o albumie RDW. – Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia”feat Analogia &Tomasina).Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje.

Gościnny udział w kolejnym klipie promującym krążek udział wzięli: Peja jako RPS, KroolikUnderwood oraz raper MDOt. 

– Jest to kolejny kawałek na płycie, jeden z mocniejszych i bardziej ulicznych – mowi RDW. – Ten numer puszczamy w oczekiwaniu na kolejny klip, który ma być na dniach kręcony. Płyta opowiada o sytuacjach miedzy piekłem a niebem. W życiu wybieramy między dobrem a złem, w tym utworze brudy miasta wchłaniają, zaś ci opisywani dokonują złych decyzji. Trzeba być czujnym i silnym psychicznie, by się nie zakręcić, trzeba myśleć i szlifować charakter, by nie dać się wchłonąć w te brudy i nie przegrać swego życia – dodaje. 

Wśród pozostałych gości na płycie znaleźli się: Peja jako RPS, PiH, Gedz, Brahu, Miejski Dystrykt, Wigor, Jober, DWAZERA, Keszi& Ben Benito (ANALOGIA), Panika  i KroolikUInderwood. Za skrecze są odpowiedzialni: DJ. Cent, Wojak i Lolo (13 CREW)

RDW działa na scenie od końca lat dziewięćdziesiątych. Jest współzałożycielem zespołu ANOLOGIA (Benek, Kaszalot), z którym wydał w 2004 roku płytę „Esensja Czysta” (Wielkie Joł). RDW to także niekwestionowany król beat boxu – wielokrotnie nagradzany najwyższymi wyróżnieniami w plebiscytach i konkursach – chętnie użyczał swojego talentu na płytach innych muzyków (m.in. WWO i DJ. Decks)

Więcej:

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz