Jestem leniwy 2 (screen)Od tygodnia w sieci można napotkać nietypową kolaboracją artystyczną. Nietypową, bo rapowo-komediową. A to za sprawą dobrze znanego chyba każdemu komika, kabareciarza i artysty muzycznego, Grzegorza Halamy, oraz znanego wąskiemu gronu rapera z Kościerzyny, o pseudonimie Henio.

Utwór o wymownym tytule „Jestem leniwy 2” jest jednym z singli z nadchodzącej płyty Henia „Ostrożnie szkło”. Oprócz wyżej wymienionych, w utworze znalazł się m.in. GRB – dobrze rokujący raper i producent z Zielonej Góry. Za podkład odpowiedzialny jest Zawias.

Jak to możliwe, że znany z telewizji i zasłużony artysta znalazł się w utworze undergroundowego wykonawcy z Kościerzyny? Tego do końca nie wiemy. Udało nam się za to ustalić, że nie tylko w pastiszowym utworze pt.: „Nie kumam techno”, ale i prywatnie pan Grzegorz jest fanem polskiego hip-hopu. Czyżby „miłość do gatunku” zaciągnęła go przed „mikrofonowy ołtarz”?

Wrzućcie luz, ulokujcie się wygodnie na kanapie, sprawdźcie i sami oceńcie, jak komu udał się ten nietypowy związek „rymu z bitem”.

Henio x Zawias – Jestem Leniwy 2 (gość. ReZO, GRB, Grzegorz Halama, Johnny Pope, Simo)

Grzegorz Halama – Nie kumam techno


Wersja na SC z darmowym linkiem do pobrania:

www.soundcloud.com/heniocodename/henio-x-zawias-jestem-leniwy-2

Komentarze

Komentarz