Dostępne jest już wideo obrazujące prace nad klipem do utworu „Radio Wolna Europa” z najnowszej płyty Slums Attack, „CNO2”. Przypomnijmy, w pierwszym singlu z ostatniej płyty SLU pojawiło się dziesięciu gości, w tym aż dziewięciu z zagranicy. Zdjęcia do klipu powstały w sześciu europejskich miastach!

 – Utwór „Radio Wolna Europa” to ukoronowanie naszej europejskiej trasy i ukłon w stronę artystów, których poznaliśmy grając koncerty za granicą – mówi Peja. – Udało nam się nagrać zajebisty numer, następnie wystąpić wspólnie na scenie (Terrorym Fever 3) teraz przyszedł czas na premierę klipu, na którym pracujemy od 2 miesięcy. Obraz do „RWE” powstawał jak dotąd w Poznaniu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie i Hadze. Teraz kończymy zdjęcia w Neapolu, gdzie skręcimy ujęcia z rapperemClementino. Przy okazji zagramy też koncert w Rzymie – dodaje.

„Radio Wolna Europa” Making of

„Radio wolna Europa: to pierwszy singiel promujący wydaną w połowie września płytę „CNO2” Slums Attack. W utworze gościnnie występują: DeFuckTo (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC i Loo (Belgia), Shazaam (Szwecja), Hijack (UK) oraz Gandzior – „Radio Wolna Europa” jest długim, ale bardzo ciekawym i niezwykle ważnym utworem – mówi Peja. Udowadniamy, jak bardzo ponadnarodowy, a co za tym idzie uniwersalny jest sam hip-hop. Utwór stanowi kontynuację wątku z „Reedukacji” („Głos Wielkopolski”) tylko w międzynarodowej obsadzie. Planujemy jeszcze trzecią część o wymownym tytule „Teraz Polska”, ale to już przy następnej płycie – dodaje raper.

W sieci pojawiło się także wideo dokumentujące europejską trasę Return Tour Slums Attack:

Premiera płyty „CNO2” odbyła się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.

 

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.cno2.pl

www.fonografika.pl

 

Komentarze

Komentarz