west

Miłośników kalifornijskiego brzmienia w polskim wydaniu z pewnością ucieszy fakt, że zapowiadany od jakiegoś czasu wspólny album chłopaków z poznańskiego Grunwaldu ukaże się jako legalne wydawnictwo! Dziś prezentujemy oficjalny promomix wydawnictwa. Płytę „Projekt W.E.S.T. – Wolumin Pierwszy” zdecydowało się wydać RPS Enterteyment

Przedstawiamy wam oficjalny promomix albumu „Projekt West – Wolumin Pierwszy”, który ukaże się już 18 maja nakładem RPS Enterteyment. Jest to owoc ponad rocznej pracy poznańskich raperów z dzielnicy Grunwald, na który składa się 12 premierowych utworów o przekrojowej tematyce i stricte west coastowym brzmieniem.
Projekt: W.E.S.T – Oficjalny Promomix

Krążek zainteresował Peję, który swego czasu mieszkał przez 7 lat na tym samym osiedlu a podczas przesłuchiwania materiału, udzielił mu się reminiscencyjny klimat połączony z sentymentem do ludzi i miejsc, związanych z tym zwanym potocznie „westem” blokowiskiem. „Projekt W.E.S.T. – Wolumin Pierwszy” to 12 premierowych utworów, zabarwionych prawdziwym west coastowym brzmieniem. Gościnnie udzielił między innymi także przedstawiciel podziemnej sceny Los Angeles – Parlay Starr, reprezentujący dzielnicę South Central, mający na koncie współpracę z takimi postaciami jak DJ Quik, Kokane, Yukmouth, WC, 2nd II None czy Crooked I. Za brzmienie płyty odpowiadają praktycznie w całości producenci z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych – jedynym wyjątkiem jest obecność polskiego specjalisty od g-funkowych klimatów – Rutrana (RTN).

 – Myślę, że nie mamy się czego wstydzić. Stworzyliśmy razem fajny materiał, który powinien się spodobać słuchaczom, przede wszystkim tym, którzy lubią to klasyczne, przepełnione funkiem brzmienie zachodniego wybrzeża – mówi główny inicjator powstania krążka, Mietek. – Naszym zdaniem, produkcji na tym albumie nie powstydziliby się nawet topowi kalifornijscy raperzy a spora w tym zasługa Rutrana (RTNProductionz), który jest bardzo utalentowanym młodym producentem, lubującym – podobnie jak my, West Coast pod wszelką postacią. Pomógł nam w dopieszczeniu niektórych bitów i wykonał przy tym naprawdę kapitalną robotę. Dziękujemy również Peji za pomoc i stworzenie nam odpowiednich warunków, aby dotrzeć z tym materiałem do szerszej grupy osób. Możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że na pewno nie będzie miał się czego wstydzić, dołączając nasz album do katalogu wydawniczego swojej wytwórni.” – dodają autorzy projektu.

Tracklista:
01. Introdukcja (W.B.U., Michu, Mata, Hary/Green Team, Suchy, Pele, Swędziol) (Produkcja: D-Wade)
02. Rap W Porozumieniu (WdoPdoS) (Produkcja: A-Don)
03. West Wita (Hary/Green Team, Mata, Michu, W.B.U.) (Produkcja: RTN)
04. Też Tak Masz (Ognik Representa, Suchy) (Produkcja: Dope Boy)
05. P-Ń 2 L.A. (Hary/Green Team, Michu feat. Parlay Starr) (Produkcja: Dope Boy)
06. Zjadam Bity (Michu) (Produkcja: Dope Boy)
07. Ta Muzyka (Hary/Green Team) (Produkcja: Dope Boy)
08. Jestem (Hary/Green Team, Michu, Mata)
09. Poszukiwani (WdoPdoS) (Produkcja: Dope Boy)
10. Dwa Głosy (Hary/Green Team, W.B.U.) (Produkcja: A-Don)
11. Wspólnymi Siłami II [Cały Czas] (Bez Dygresji, SynTejZiemi & W.B.U.) (Produkcja: Infamous)
12. Muzyczny Biznes (SynTejZiemi, Pele/Trzy Mózgi, W.B.U.) (Produkcja: A-Don)

Komentarze

Komentarz