Step Records prezentuje premierowy klip Bezczela „Żyć aż do bólu”. Pierwowzór kawałka był jednym z największych solowych hitów śp. Tomasza Chady, a raper z Białegostoku wykonał jego bardzo osobistą, emocjonalną interpretację na oryginalnym bicie od EljotSounds. Na końcu teledysku czeka na fanów Chady bardzo miła niespodzianka.  
Singiel promuje nadchodzący film „Proceder” i znajdzie się na soundtracku dedykowanym tej produkcji. Za klip odpowiada ekipa Marathon.

Chada – Proceder: żyj aż do bólu (muzyka z filmu)Wytwórnia Step Records prezentuje soundtrack z filmu „Proceder” w wyjątkowej, limitowanej wersji 2CD z bonusami! Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok jego najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z początków jego kariery – podkreślają włodarze Step Records.

PREORDER: https://preorder.pl/chada
Premiera albumu oraz filmu „Proceder” już 15 listopada!

Komentarze

Komentarz