PROTEST2 copyTestowania nowej muzycznej jakości ciąg dalszy. „Sztuczna prawdziwość” – z tym tematem będzie musiało zmierzyć się 14 uczestników, którzy zakwalifikowali się do II etapu akcji, organizowanej przez Pro Rec. Specjalnie nagrane przez nich utwory zostaną wrzucone na kanał wytwórni. Najlepsi z najlepszych otrzymają klipy, nakręcone przez profesjonalną ekipę realizatorską.

Przypomnijmy, że w ramach akcji Pro Test, świdnicki label szuka twórców ze świeżym spojrzeniem na muzykę, umożliwiając im zaprezentowanie się szerszej publice. W I etapie zadaniem uczestników było przesłanie próbki swojej twórczości na autorskich bitach.

Z ponad 100 zgłoszeń jury wybrało 14. W II etapie PRO Testu znaleźli się:  Bori, Chochlik, CJ, Demia Doberman, Jakób, Kapsel, Kartky, Larkin, Majo GLC, Moocha Z, Raku & Boro, Rybi, Synowie Rapu i YScroot.  Tym razem czeka na nich trudniejsze zadnie – będą musieli przygotować specjalny utwór, zgodny z tematem podanym przez jury. To „sztuczna prawdziwość”, oddana do ich dowolnej interpretacji.

Finaliści na nagranie kawałków mają czas do 11 sierpnia. Wszystkie  utwory zostaną udostępnione na oficjalnym kanale Pro Rec, a najlepsze z nich nagrodzone profesjonalnymi klipami, które będą udostępniane od września. To nie wszystko. Nagrodami w „PRO Teście” jest nawiązanie szeroko pojętej współpracy z wytwórnią Pro Rec, z możliwością wydania legalnej płyty, beaty od producentów, ubrania oraz wsparcie promocyjne ( w tym przez partnerski portal wytwórni – HHZone.pl)

Regulamin oraz szczegółowe info o akcji Pro Test dostępne jest na stronie Pro Rec: http://pro-rec.pl/ .

Komentarze

Komentarz