pro test_sprawdzajcie finałowe utwory

Znamy już 12 tracków, nagranych specjalnie na potrzeby akcji, w ramach której wytwórnia Pro Rec umożliwia wykonawcom zaprezentowanie się szerszej publice. Numery, których tematem była „Sztuczna prawdziwość”, są już na oficjalnym kanale wytwórni – sprawdzajcie!

https://www.youtube.com/playlist?list=PLo02N4tPR9wzxLC7V4yRSUIRgeEl4qXYS

Przypomnijmy, że do finałowego etapu zakwalifikowało się 14 artystów: Bori, Chochlik, CJ, Demia Doberman, Jakób, Kapsel, Kartky, Larkin, Majo GLC, Moocha Z, Raku & Boro, Rybi, Synowie Rapu i YScroot.  Wykonawcy mieli czas do 11 sierpnia, by przygotować utwór zgodnie z wytycznymi. Warunek spełniło 12 artystów. Na oficjalnym kanale wytwórni możecie sprawdzić, jak poradzili sobie z tematem „Sztucznej prawdziwości”.

8 września  poznamy artystów, którzy otrzymają klipy, nakręcone przez profesjonalną ekipę realizatorską. To nie wszystko. Dodatkowymi nagrodami w „PRO Teście” jest nawiązanie szeroko pojętej współpracy z wytwórnią Pro Rec, z możliwością wydania legalnej płyty, beaty od producentów, ubrania oraz wsparcie promocyjne ( w tym przez partnerski portal wytwórni – HHZone.pl)

 

Szczegółowe info na temat akcji Pro Test dostępne jest na stronie Pro Rec: http://pro-rec.pl/ .

 

Komentarze

Komentarz