Okoliczny Element „Powrót Na Dzielnię” – premiera płyty oraz listening party

Dziś swoją premierę ma płyta zespołu Okoliczny Element „Powrót Na Dzielnię”, wydana przy wsparciu wytwórni Aloha Entertainment.
Okoliczny leci konsekwentnie i wjeżdża z kolejną płytą. „Powrót na Dzielnie” to powrót zasad, to staro-nowoczesny Mej i Ninjah. Za produkcję kawałków odpowiedzialni są Bimberland i Spalchemik. Szukając inspiracji i odpowiednich warunków, zespół przeniósł  się do Studia BA!Sen. Po wielu dniach, Ninjah i Mej powrócili na dzielnie z nowym materiałem. Gościnnie na albumie udzielili się Dj Krootki i Dj Brk. „Powrót na Dzielnie” to 17 kawałków, które tworzą kolejną okoliczną historię. To kolejny etap misji i może nieco poważniejszy Okoliczny. Ale spokojnie jest klasycznie relaks, w końcu rap powstawał pomiędzy grillem, piciem brona i pływaniem w basenie.
Do tej pory płytę promują utwory: Powrót na dzielnie (prod. Spalchemik), Co tam? (prod. Bimberland), Lecimy konsekwentnie (prod. Spalchemik cuty. Dj Krootki), Widok z okna (prod. Spalchemik), To jest dobre (prod. Bimberland), Życie, szama, picie  (prod. Spalchemik).

Zamów płytę Okoliczny Element „Powrót Na Dzielnię” + GRATIS:
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/574-okoliczny-powrot.html

Z okazji premiery płyty Okoliczny Element zaprasza na listening party z okazji premiery płyty „Powrót na Dzielnie”. Za gramofonami Dj Mej! Dodatkowo na imprezie specjalny Live Show od Okolicznego + Goście specjalni! Oprócz tego celebrujemy 300 urodziny Ninjy. Ponoć pojawi się Bimberland i Spalchemik! To ostatnie takie wydarzenie w opolskiej Piekarni! Szykuje się ciosowa bombiczka! Na imprezie można będzie zakupić wraz z wjazdem w promocyjnej cenie album Cd „Powrót na Dzielnie LP” za 25 zł. Normalna wbita 5 zeta. Dozo na miejscu! #powrotnadzielnie #okolicznyelement #uroninjah

data: 21.05.16
start: 20:00
miejsce: Piekarnia / Opole Krakowska 38
wjazd: 25 zł (w cenie CD) 5 zł (bez CD)

wydarzenie fb:
https://www.facebook.com/events/1708245959415250/

Okoliczny_Element_-_Powrot_Na_Dzielnie

Komentarze

Komentarz