Album Pawbeatsa, który miał pierwotnie pojawić się w sklepach 19 lutego, zanotuje kilkudniowe opóźnienie i finalnie ukaże się 29 lutego. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na swoim fanpage FB, artysta wyjaśnia przyczyny zmiany terminu premiery i okoliczności z tym związanych:
„Moi drodzy,

 

jak zapewne widzicie na tym profilu, praca nad projektem „Orchestra” zajmuje sporą część mojego życia. Pracuję nieustannie, bo wierzę, że praca stanowi podstawę jakości materiału. Nie mam zastępców, samodzielnie przygotowuję orkiestrację, instrumentację, nagrywam część instrumentów, edytuję nagrania, „robię bity” ;), a nawet dopisuję część tekstów i linii melodycznych.

Jednocześnie nad organizacją koncertu od miesięcy pracuje ekipa Good Crew, która oprócz samego tematu Filharmonii zajęła się również udogodnieniami dla przyjezdnych na nasz event – zniżki w hotelach, na przejazdy taksówkami, a także w restauracjach.

Ekipa Step Records dba o tematy prawne, organizacyjne, o tłoczenie płyty, dystrybucję w sklepach Preorder.pl, Empikach, Media Markt etc.

 

Niestety na naszej drodze pojawiają się raz na jakiś czas niezależne od nas przeszkody, które wspólnymi siłami próbujemy przeskoczyć. Czasami się udaje, czasami musimy iść na kompromis. Tym razem stanęliśmy przed wyborem – albo album będzie w terminie, albo opóźnimy premierę o kilka dni, ale jakość wykonania będzie taka, jak zamierzałem. W kwestiach artystycznych kompromisy nie wchodzą w grę. Nie wahałem się, więc:

 

tl;dr: nic się nie stało, premiera Orchestry 29 lutego.”

Komentarze

Komentarz