Historia klipu jest prosta, ale pokazuje nam, że odrobina silnej woli i pomocy innych może sprowadzić nas ze złej drogi.
– Jak każde dziecko chciałem grać w piłkę nożną. Po poznaniu Piotrka i Tomka Rachockich (bracia) zmieniły się moje zainteresowania i pasje wspomina Damian.To oni nauczyli mnie wszystkiego. Również to kim teraz jestem w dużej mierze zawdzięczam im. Oboje są zawodnikami klubu UKS SANDA PŁOCK. Bardzo utytułowani amatorsko w sandzie, low kicku i boksie. Piotrek Rachocki- starszy z braci- ma za sobą zawodową walkę w sandzie. Ponadto, zarówno Piotr i Tomek, mają na koncie Mistrzostwo Polski juniorów. Osobiście trenuję z nimi ok. 5 lat.
Jak powstał klip? Przed świętami Piotrek wpadł na pomysł, żebym nagrał kawałek do wejścia na ring i z początkiem nowego roku tak uczyniłem. Nie ukrywam, że niezmiernie się z tego cieszę, ponieważ był to swego rodzaju sposób podziękowania za wszystkie lekcje, lata treningów i wyciągnięcie mnie ze szponów używek i alkoholu. Sport to lepsze spojrzenie na świat, pomaga dostrzec inne perspektywy oraz poprawia nasze zdrowie.

SŁD; https://www.facebook.com/PlockSlodkie

Zapraszamy do obejrzenia klipu SOCZEWA – „Świat Wojownika” [Street Video] SŁD

Komentarze

Komentarz