Blady_KrisNadszedł dzień oficjalnej premiery debiutu fonograficznego Bladego Krisa. Długo oczekiwany album najlepszego polskiego beatboxera pt. „Beatbox Rocker” ukazuje się na rynku nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment we współpracy z Fonografiką.  Polecamy wersję fizyczną wydawnictwa, która oprócz „beżowego” CD audio, zawiera „błękitne” DVD z wyjątkowymi lekcjami beatboxu od Bladego Krisa.

Album Blady Kris „Beatbox Rocker” można zamawiać w oficjalnym sklepie wydawnictwa Aloha Ent. (http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/421-plyta-blady-kris-beatbox-rocker-cd-dvd-gratis.html), w dużych sklepach powinien być dostępny najpóźniej od poniedziałku.

Cały materiał już teraz mozna sprawdzić w serwisie muzycznym wimp.pl (https://wimp.pl/album/31668677),

Blady Kris „Beatbox Rocker”

Album „Beatbox Rocker” to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.

Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

Tracklista audio CD:

1. Intro
2. Beatbox Rocker
3. Lie
4. Famous Moon
5. Lion
6. Don’t Mind
7. Enough
8. Facebook Monster
9. Green Tara
10. Trust Me
11. I Want You
12. Sen
13. Halo

Tracklista DVD:

L1 – stopa&hi-hat
L2 – rimshot
L3 – werbel
L4 – pierwszy rytm
L5 – drugi rytm
L6 – podsumowanie podstaw
L7 – sceniczność
L8 – głośność vs jakość
L9 – kontrola bitu

Blady Kris – Beatbox Rocker (OFFICIAL VIDEO):

Komentarze

Komentarz