Netka_Kroliczek_promo_foto_1_www

 

Niecały miesiąc pozostał do premiery oczekiwanego, debiutanckiego albumu uznanej w polskim środowisku muzyki reggae Netki Króliczek. Płyta „Pozory” ukaże się na rynku 3 października nakładem wydawnictwa GoodCrew, które należy do artystki

Netka Króliczek ma za sobą bogate doświadczenie muzyczne – współpracowała m.in. z Jamalem, Bednarkiem, Mesajah, Bon One, Ras Lutą czy Vavamuffin. Dotychczas wydała dwa mini albumy: „Miasto” z 2012 roku oraz „Sekrety Czasu” z 2013.

Nadchodząca płyta „Pozory” Netki Króliczek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw na scenie reggae w bieżącym roku. – Cieszę się, że udało mi się w końcu zamknąć jakiś etap swojej aktywności artystycznej w profesjonalnym albumie – mówi Netka Króliczek. – To dla mnie z jednej strony podsumowanie dotychczasowej działalności, z drugiej otworzenie zupełnie nowego rozdziału. Czuję, że jestem na to gotowa, gotowa na tę płytę. – dodaje.

Płyta „Pozory” powstawała w Red House Studio pod okiem Piotra Mędrzaka (Button Hackers, Urszula, Reni Jusis, Cree). – To moje spojrzenie na reggae i wszelkie dźwięki orbitujące wokół tego pojęcia – opisuje album Netka. – Krążek jest momentami bardzo eteryczny, akustyczny, momentami mocny, dubowo-elektroniczny. Z pewnością nie nudny – żartuje artystka.

Premiera płyty odbędzie się 3.10.2014. „Pozory” zostaną wydane nakładem GoodCrew, wydawnictwa należącego do NetkiKroliczek. 19 września Netka planuje udostępnić singiel „Ogień”, natomiast w dniu premiery klip „Ratuj przed”.

Więcej:

FB: www.facebook.com/NetkaOfficial

YT: https://www.youtube.com/channel/UCzYpj6KmGml0SUyaa14mL5A

Komentarze

Komentarz