Już 11 grudnia (środa) o godzinie 20:00 w warszawskimi klubie Riviera Remont (ul. Waryńskiego 12a) rozpocznie się pierwsza edycja Rap Jazz Session.

To nowy cykl, który ma na celu łączenie pozornie skrajnych gatunków – jazzu i rapu. Jego inicjatorem i głównym organizatorem jest Pono – jeden z najbardziej szczerych raperów w Polsce.

Rap Jazz Session to impreza, która składa się z czterech części. Pierwszą z nich jest jazzowe jam session, prowadzone przez zespół muzyczny w składzie: Zdzisław Kalinowski (klawisze), Gniewomir Tomczyk (perkusja), Mateusz Woźniak (bas). Później ma nastąpić fuzja gatunków – do jazzmanów dołączą młodzi raperzy, którzy chcą spróbować swoich sił w freestyle’u. Kolejną częścią będą występy Artystów Wieczoru. W pierwszej edycji pojawią się HZD, Angie oraz sam gospodarz wieczoru, czyli Pono. Zwieńczeniem imprezy będzie after party, które poprowadzi DJ Dtl.

Organizatorzy imprezy zapraszają młodych artystów (nie tylko raperów!), którzy chcą spróbować swoich sił w jam session do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na profilu PONO lub mailowo (gizmo@gizmo.com.pl).

Data: 11 grudnia 2019 r. (środa)

Miejsce: Riviera Remont (ul. Waryńskiego 12a, Warszawa)

Start: 20:00

Wstęp: 20 zł

Zapraszamy!

Komentarze

Komentarz