pih_plenertv228 czerwca 2013 roku odbyła się premiera albumu Piha „Dowód Rzeczowy 3”. Raper udzielił specjalnego wywiadu dla telewizji Plener TV

„Dowód Rzeczowy 3” to kolejny album Piha z cyklu spiętego wspólnym tytułem „Dowód rzeczowy”. Z wywiadu udzielonego dla PLENER TV dowiemy się  czy to ostatni krążek ze świetnie przyjętej z trylogii? Jaka była pierwotna koncepcja Dowodów Rzeczowych? Co dzieje się z znanym wszystkim numerem „Śniadanie Mistrzów” – czy będzie kontynuacja?  Odbiegając od tematu związanego z samą płytą, padły także pytania dotyczące polskiej sceny rap. Czy Pih czuje na plecach oddech młodej gwardii? Poproszono go również o komentarz w sprawie „mordo, mordo”. Co się dzieje, gdy alkohol zaczyna procentować w jego żyłach?

O nowych projektach i najbliższych planach rapera w specjalnym wywiadzie dla Plener TV – Pih.

PIH w PLENER TV 2013 (PREMIEROWY WYWIAD DR3 2013)

– Dawno nie zatrzymałam się przy rapowym albumie tak długo. Jaram się całością, od bitów przez bardzo dobrze dobrane gościnne udziały i teksty, z którymi się utożsamiam –  mówi Dea, prowadząca PlenerTV – Czuje się zaszczycona, że miałam okazję przeprowadzić z Pihem premierowy wywiad. Mam nadzieje, że widzowie PLENER TV będą zadowoleni. Staraliśmy się zrobić dla Was profesjonalny odcinek – myślę, że zamierzony efekt został osiągnięty – dodaje.

Więcej:

Prowadzenie: Ania Dea (https://www.facebook.com/ania.dea.3)

Kamera/montaż: Maciek

www.youtube.com/plenertv

Komentarze

Komentarz