Cała Polska nadal żyje wydarzeniami związanymi z odwołaniem meczu Polska – Anglia. „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)” to nowy utwór ToMZeta komentujący m.in. sprawę ukarania kibiców, którzy wbiegli na murawę niezadaszonego stadionu

 – Jestem kibicem i czekałem na ten mecz, jak miliony Polaków – mówi ToMZet. – Nie będę powtarzał słów, jakie wykrzykiwałem, gdy mecz się nie odbył. Wszystkie emocje związane z tym niewypałem związanymi z nim wydarzeniami zogniskowałem w nowym, bardzo spontanicznym utworze „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)”. Zachęcam do odsłuchu – dodaje.

ToMZeT – Nic się nie stało ( Bo to Polska właśnie )

ToMZeT to pseudonim artystyczny muzyka, który od dłuższego czasu publikuje w sieci swoje kolejne, cieszące się rosnącą popularnością utwory. Pierwszy dostępny oficjalny utwór ToMZeta nagrany wspólnie z Elą Ożóg to „Autobiografia”.

ToMZeT Ft Ela Ożóg – Autobiografia

 

Kolejnym znanym kawałkiem ToMZeTa jest utwór „3 strona świata”, o wiele bardziej gitarowy, nagrany wspólnie z RobemGitarnikiem

ToMZeT & Boysbad Ft Rob Gitarnik – 3 strona świata

Artysta deklaruje powoli rozdmuchiwać spowijającą go aurę tajemniczości, jednak chce, by na razie przemawiała za niego przede wszystkim muzyka. – Muzyka jest całym moim życiem, mną. Poprzez muzykę wyrażam siebie i chcę nią właśnie przedstawić się słuchaczom na nowo – tłumaczy.

Więcej:

http://www.tomzet.com/

Komentarze

Komentarz