drugi_poczatekMłody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent oraz raper, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyement 18 maja wydaje swój debiutancki album zatytułowany „Drugi początek”. W tym dniu także muzyk udostępni specjalną płytę z instrumentalami. Dziś natomiast prezentujemy najnowszy klip promujący album Młodego PSZ – obraz zatytułowany „Podziemie”

Młody PSZ, jako producent muzyki dał się poznać szerszemu gronu słuchaczy, tworząc podkład do utworu „Regulamin zabijania” na płycie „Styl życia G’N.O.J.A” RPS. – Już wówczas dostrzegłem olbrzymi potencjał, jaki tkwi w tym artyście – mówi Rychu Peja. – Młody PSZ jest bardzo pracowity, dużą uwagę poświęca detalom, mocno skupia się na brzmieniu. Bardzo doceniam ten styl pracy i gwarantuję, że jej efektem będzie naprawdę udana produkcja – dodaje.

W sieci pojawił się właśnie oficjalny promomix promujący album „Drugi początek” Młodego PSZ.

Premiera albumu „Drugi początek” odbędzie się 18 maja. W dniu premiery Młody PSZ planuje udostępnić także inny ciekawy materiał zatytułowany MŁODY PSZ INSTRUMENTAL VOL.1.  – Płyta będzie zawierać 16 podkładów krótkiej długości – mówi Młody PSZ. – Jest to zbiór bitów zrobionych w różnym czasie, podkłady nie są zmasterowane, brzmienie jest takie, jakie udało mi się osiągnąć w kanciapie bez profesjonalnego sprzętu. Jest to moja pierwsza instrumentalna płyta i na pewno nie ostatnia. – dodaje.

Specjalny, udostępniony za darmo album z instrumentalami ma przybliżyc styl muzyka i zachęcić do zainteresowania się jego oficjalnym dużym wydawnictwem, czyli płytą „Drug początek”. – Wierzę, że dałem z siebie wszystko, tworząc materiał na swoją pierwszą oficjalną płytę – mówi Młody PSZ raper oraz producent muzyki na swojej płycie. – Cieszę

się, że ta płyta jest w 100% moja, sam napisałem teksty i sam stworzyłem podkłady i właśnie, dzięki temu klimat płyty jest taki, jaki chciałem żeby był. To wszystko w całości dobrze brzmi i dobrze się tego słucha. Wszystkie podkłady zostały zrobione przeze mnie  na klasycznym samplerze MPC 2000 xl, wokale zostały zarejestrowane w Salut studio. Gościnnie na płycie pojawili się Husar z Libiąża, Wojtas WLB z Woliborza, moje ziomki ze składu BPC czyli Duban i Pajonk oraz mój brat Pszczoła w tytułowym kawałku  „Drugi początek”. Skrecze zrobił Pan zimna Łapa. Ta płyta jest mocno podziemna, tworzyłem ją trochę czasu i przez ten czas przewijał się różny klimat i nasuwały się różne spostrzeżenia i z tego wynikło 16 kawałków, które odzwierciedlają moją osobę i mój rap. Klimat, jaki przewija się na płycie nie jest jednostajny. Jest hardkor, jak np. w przypadku nagrania z Dubanem czy z moim bratem, jest chillout, jak w przypadku nagrania z Husarem i Wojtasem WLB, i jest też nawet jeden naprawdę mocny klubowy numer, w którym odważyłem się nagrać śpiewany refren – żartuje muzyk.

Preorder materiału dostępny jest tutaj:

http://www.rapportal.pl/news/mody-psz-mwili-mi-singiel-preorder/17874

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: „Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie. – Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba, żeby zrobić naprawdę dobry bit – tak sam wyjaśnia Młody. – Co do rapu, to nie staram się kopiować stylu

od innych. Styl, który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Premiera płyty „Drugi początek” 18 maja. Album ukaże się nakładem RPS Enterteyment, za dystrybucję wydawnictwa odpowiedzialna jest Fonografika.

Komentarze

Komentarz