Rzeszowki raper, znany z występów pod szyldem NSH (Nature of Sick Humans), wyda swoją pierwszą legalną płytę nakładem Pro Rec.  Krążek pod tytułem „Projekt Wilcze Zmysły” ukaże się w lutym 2015 roku.

 

  • W 2013 r. wydałem swoje pierwsze solo – nielegal „Rzeszowska Klasa”, a teraz podjąłem kolejny krok i rozpocząłem działania z wytwórnią Pro Rec. Zainteresowała mnie ciekawa oferta oraz współpraca wytwórni z takimi artystami jak min. Polska Wersja, tak to się zaczęło – mówi Pluto.

 

Na płycie gościnnie pojawią się m.in. Dziki, SLW, Homex, Pejdżer, Bednar. Za muzykę odpowiadają BTN oraz Billa. W sieci znaleźć można trzy klipy zapowiadające album artysty. Teledyski powstały do utworów „Projekt Wilcze Zmysły”. „ Miasto Dźwięku „ „To Mi Wystarczy „

 

Płyta jest już praktycznie ukończona,  brakuje tylko kilku gościnnych zwrotek. Wspólnie szykujemy klip i promomix, a samą premierę „Projektu Wilcze Zmysły” planujemy w lutym 2015 roku. Zanosi się, że przyszły rok z Pro Rec będzie obfitował w wiele ciekawych wydawnictw. Już wkrótce szersze informacje dotyczące artystów i ich działań – mówi Piotr Jamrozik, prezes Pro Rec.

 

Pluto – przedstawiciel rzeszowskiej sceny muzycznej,  który zawsze występuje pod szyldem NSH. Płyty które współtworzył artysta to m.in. ” Alchemia Słowa – Alchemia Życia Codziennego „, ” PFU – Na Przełomie Doświadczenia „, ” PFU – Teraz Widzę Jest Inaczej „. Raper nagrywał także z Pietrasem oraz Cycem: ” Pluto/Pietras – Głos Południa „, ” Pluto/Cycu – Po To Tu Jesteśmy Mixtape „, ” Pluto/Cycu – Opowieści Z Krypty Mixtape EP „. Jego pierwszą solową płytą był nielegalny album „Rzeszowska Klasa „.

Komentarze

Komentarz