Rzeszowski raper odkrywa coraz więcej. Na ekrany wjechał właśnie kolejny klip promujący pierwszy legalny album Pluta NSH pt. „Projekt Wilcze Zmysły”, który ukaże się nakładem Pro Rec. Teledysk powstał do utworu „Moja Ziemia”.

Lubię ten numer, a poza tym pokazuję realia w jakich żyjemy i do których dostosowaliśmy się na swój sposób. Dlatego też nie jestem tam sam, a z moim nieodłącznym przyjacielskim towarzystwem – mówi Pluto.

 

Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Billa, kwestią kręcenia i montażu zajął się Homex.

 

Kadry kręciliśmy na różnych rzeszowskich ulicach, włączając w to rzecz jasna urząd i szpital. Zdjęcia do ostatniej zwrotki powstały w miejscu w którym przesiedzieliśmy właściwie wszystkie gimnazjalne i licealne lata i do dziś tam wracamy, więc jest to wybór dość sentymentalny.  Dziękuje wszystkim, którzy jak zawsze wspierają mnie obecnością na klipach i nie tylko. Pozdrawiam! – dodaje Pluto.

 

Teledysk do utworu „Moja Ziemia” jest czwartym promującym najnowszy materiał rapera. Premiera albumu planowana jest 7 marca, ale już teraz krążek dostępny jest w sklepach internetowych.

 

Zamów płytę:

 

http://rapstore.pl/index.php?route=product/search&filter_name=Pluto

Komentarze

Komentarz