Aloha,
Kliford_FILM
Przesyłamy Wam najświeższą porcję informacji związanych z wydawnictwa Aloha Entertainment:

*
Okoliczny Element „Teatr Uliczny”

Na kanale YT Okolicznego Elementu został dziś udostępniony nowy numer z ich nadchodzącego albumu. Kawałek nosi tytuł „No właśnie”, w którym gościnnie udzielił się Kuba Knap, a swoje 3 grosze dorzucił Szufla a.k.a Alfusz.
Odsłuch: 

„Teatr Uliczny” to czwarty album Okolicznego Elementu. Zespół powraca z ciosem-ciosów, czyli klasycznym bezkompromisowym rapem połączonym z dawką humoru. Płyta idealna na lato, ale oprócz luźnych nawijek melanżowych  znajdziecie też parę refleksyjnych numerów. Cały materiał ukażę się 28 kwietnia (czyli w Światowy Dzień Bez Prezerwatywy).
Preorder albumu rusza tuż po długim weekendzie, 5 maja.
Album zostanie wydany przy współpracy z Aloha Entertainment i AlohaSklep.pl.

Track Lista:
1. Pro-Log  (prod. Biała Trawa)
2. Otwieracz  (prod. Mej cuty Dj Czarli)        

3. Ga-Da-Li  (prod. Mej cuty Dj Brk)         
4. Rapowy przekaz  (prod. Spalchemik)
5. „Sport-Tofcy”  (prod. Mej cuty Dj Urb)
6. Ide se  (prod. Mej cuty Dj Brk)             
7. Teatr Uliczny  (prod. Mej cuty Dj Brk)
8. Romantyczny element  (prod. Bimberland)
9. No Właśnie feat. Kuba Knap  (prod. Dohtór-Mej)
10. Pa!Jacu  (prod. Sandały i Skarpety cuty Dj Brk)
11. Trzeba Robić feat. Proceente (prod. Mej)
12. Epi-Log

*
Klemens/Tomaj „Multiplayer EP”

„Multiplayer” to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej” przez dwóch przyjaciół – rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków – 7 „gier”, do których „rozegrania” zaproszeni zostali goście – „Gracze” m.in.: Diox (Hifi Banda), Lilu, Flint, VNM, Proceente, Pafarazzi. Klemens oraz każdy gracz mieli za zadanie zmierzyć się w grze z jej własną liryczną interpretacją. Za mix, mastering oraz warstwę muzyczną projektu odpowiada Tomaj, który w celu przeprowadzenia rozgrywek, wyprodukował 7 minimalistycznych przestrzeni muzycznych opartych na samplach i dogranych instrumentach elektronicznych. W każdym utworze oprócz graczy, których bronią była warstwa liryczna, pojawiają się również DJ-e, urozmaicając rozgrywkę o cut’y i skrecze. Wszystkim aktywistom rapowym przyglądającym się zmaganiom graczy dajemy możliwość uczestnictwa w rozgrywce i udostępnimy na płycie 3 instrumentale oraz 3 acapelle do interpretacji własnej. Koncepcja oraz muzyka z projektu powstały na kilku wspólnych sesjach w przeciągu 4 miesięcy.
Płyta ukaże się wydawnictwem Aloha Entertainment przy współpracy z inicjatywą PchamyTenSyf pod koniec maja. Grasz z nami?

*
Kliford „Film”

Również dziś, na kanale YT AsfaltRecords został udostępniony numer „Spokój” wwykonaniu Kliforda.  Za warstwę muzyczną odpowiada O.S.T.R., a swoje scratch’e dołożył DJ Haem. Klip powstał przy współpracy z marką odzieżową Windy Haze Clth.
Album Kliforda pt. „Film” ukaże się w Tabasko Nagrania sublabel Asfalt Records przy współpracy z Aloha Entertainment

Sprawdź klip: 

Rap/tekst: Kliford (https://www.facebook.com/KlifordEferaz)
Muzyka: O.S.T.R.
Skrecz: DJ Haem
Okładka: Adam SIOD Kabat
Video: Dobrekino Studio
Wytwórnia: Tabasko Nagrania

Do maila dołączam okładkę albumu.

*
Niebawem udostępnimy pierwszy klip promujący nadchodzący album Łysonżiego Dżonsona! Obrazek najprawdopodobniej pojawi się w pierwszej połowie maja. Video powstawało w kilku innych miejscach w USA. Zapewniam Was że jest na co czekać:)
Łysonżi Dżonson i jego nowy album jeszcze w tym roku!

*
W zeszłym tygodniu ukazał się klip do numeru Proceente „Palnik” z gościnnym udziałem Muflona i Łysonżiego Dżonsona, na bicie Wojaka00. Utwór promuje solowy album Proceente „Zaupynalefkisplify”, którego premiera zaplanowana jest na po wakacjach 2014
Proceente feat. Muflon, Łysonżi Dżonson – Palnik (prod. Wojak00) – 

Komentarze

Komentarz