Kraków

Pit Bull West Coast serdecznie zapraszaja na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w piątek, 14 marca, w klubie Meta, w Krakowie.

Wystąpią:
AK-47
Polska Wersja

Wsparcie:
DEALPACK CLAN
Dawidzior HTA
Songo Omerta

Miejsce: Klub Meta, Al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków
Start: godzina 20:00

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20zł
Hip-hop Stuff, ul. Floriańska 24
Hipshop, Centrum B 2 / Nowa Huta
Klub Meta, Al. Jana Pawła II 78
– w dniu koncertu w cenie 30zł
(możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

Cóż więcej dodać? Pozostaje Wam tylko przyjść i się dobrze bawić !

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/620530858021484/
Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast
AK-47 na FB: www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL
Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja

AK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast.
Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa.
Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz – MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów „Gorillo in the Jungle”, „Nerwobóle” i „Znów igrasz z losem” zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.
Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.

POLSKA WERSJA – Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty „Powrót do przeszłości” która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. „Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow” – mówią Jano i Hinol.

DEALPACK CLAN to zrzeszenie znajomych u których głównym zainteresowaniem jest muzyka RAP. Ekipę DPC możecie znać z projektu Krakowski Rap Kontratakuje „CHODŹ NA POLE”.
W skład wchodzą: Tater, Gibon, Polar, Wiolin, Diabeł, Phb120, Tommy Giuliano.

Komentarze

Komentarz