monofobia 2

Kapon i AdE prezentują pierwszy singiel ze wspólnego projektu ‚Monofobia’, w utworze ‚Upadek’ usłyszeć można gościnnie Monikę Zenel, a kawałek podobnie jak pozostałe z ep’ki wyprodukował Manifest. Premiera całości już 20 sierpnia.

Monofobia to po prostu strach przed samotnością, przewrotnie w tej konceptualnej EP’ce AdE i Kapon przedstawiają w siedmiu aktach proces powstania i rozpadu związku mężczyzny oraz kobiety.

Sam początek materiału, pierwszy utwór to jednocześnie koniec poprzedniego rozdziału. Czy ten zakończy się happy endem?

Artyści przygotowali również opis związany z pierwszym singlem, który pozwoli wczuć się w jego klimat:

‚Czy to ze mną było coś nie tak czy z Tobą..? Kim Ty kurwa jesteś? W którym momencie stałaś się tą arogancka apatyczną suką, która stoi teraz przede mną i mierzy mnie swoim zblazowanym wzrokiem. Myślisz, że tak po prostu pozwolę Ci abyś traktowała mnie jak gówno? Słuchaj psychopatko, albo przestaniesz w końcu czytać te pieprzone SMS’y i spojrzysz mi normalnie w oczy, albo wyrzucę ten pieprzony telefon, za okno, razem ze wszystkimi Twoimi szmatami. Od tygodnia mijasz się ze mną jakbym w ogóle nie istniał, o co Ci kurwa chodzi, co? Wytłumacz mi to! Mam tego dość, to jest chore, spieprzam stąd. Nie czekaj dziś na mnie.’

Komentarze

Komentarz