„To jest HAZETOPE” jest pierwszym wideoklipem promującym zapowiedzianą na jesień 2013 roku, trzecią solową płytę HZOP zatytułowaną „Słowo.”. Nowy album rapera – podobnie, jak „Drogowskazy życia” – zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment

Muzykę do utworu „To jest HAZETOPE” wyprodukował czeski producent El bajto, skreczami zajął się DJ Danek, realizacja oraz montaż klipu to praca GRZ Videos.

HZOP – TO JEST HAZETOPE skrecze DJ DANEK, prod. EL BAJTO

Płyta „Słowo.” będzie to obraz ponad półtorarocznej, ciężkiej, dokładnie przemyślanej pracy, wszystko tutaj będzie zapięte na ostatni guzik – mówi HZOP. – Wszystkie kroki i działania związane z tą płytą realizuję na 101 %. Raczej zabraknie na niej lajtowych, wesołych klimatów. Płyta na pewno da niejednemu do myślenia nad tym, co nas wszystkich wokół otacza, od obłudy systemu, w którym żyjemy, przez walkę z trudami codziennego życia, aż do miłości, do naszej pasji, jaką jest Słowo ulicy. Głównym producentem muzycznym płyty jest duet z warszawy NWS, choć nie zabraknie również innych dobrych produkcji – dodaje.

Niebawem rozpoczną się także zdjęcia do klipu do tytułowego utworu z płyty „Słowo.”, premiera tego klipu odbędzie się na przełomie kwietnie i maja.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. – Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I nie zawiodłem się, „Drogowskazy życia” to bardzo dobry materiał. Czekam na kolejne posunięcia tego artysty – dodaje.

Więcej na :

www.facebook.com/HZOPofficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka „Drogowskazy życia” miała miejsce 10 marca 2012 roku. Kolejny album rapera ujrzy światło dzienne w 2013 roku. 

Komentarze

Komentarz