Najpóźniej pierwszego listopada ma mieć miejsce premiera pierwszego klipu promującego najnowszy album Slums Attack. Obraz jest realizowany do utworu „Samotność po zmroku” z gościnnym udziałem KroolikaUnderwood. Album „CNO2” Slums Attack pojawił się na rynku 15 września. Już dzień po premierze zdobył status Złotej Płyty

 

– „Samotność po zmroku”  to dla mnie bardzo ważny i niezwykle osobisty utwór – komentuje Peja. – Jest zamknięciem tryptyku, na który składają się jeszcze takie kawałki, jak „Pozwól mi żyć” i „Rehab”. Jestem wdzięczny zespołowi Dżem za to, że zgodził się na wykorzystanie fragmentu tekstu z utworu „List do M.” w naszej kompozycji, która dzięki KroolikowiUnderwood przenosi nas w kompletni inny wymiar dając nową jakość. Myślę, że premiera klipu do tego kawałka odbędzie się najpóźniej pierwszego listopada – dodaje raper.

Slums Attack feat. Kroolik Underwood „Samotność po zmroku” trailer video

Przypomnijmy, album „CNO2” miał swoją premierę 15 września. Już dzień później płyta pokryła się złotem. Na krążek złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji znaleźli się: Śliwa, Gandzior, KroolikUnderwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawili się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

Zobacz specjalny wywiad z okazji premiery
SLUMS ATTACK wywiad przed premierą „CNO2”

 

Więcej:

www.cno2.pl

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz