Slums Attack ogłasza kolejnego gościa na swoim nadchodzącym albumie. Będzie nim świetnie znany na polskiej scenie hip-hopowej Pezet. Premiera albumu „CNO2” już 15 września.
– Miło nam poinformować, że gościnnie na najnowszej płycie Slums Attack w utworze „Ideologia bloków” pojawi się Pezet – mówi Peja. – To kolejny po raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz naszych polskich kolegach, jak choćby ogłoszony niedawno Śliwa mocny akcent naszego wydawnictwa. „CNO2” pojawi się na rynku za niecałe trzy miesiące. Cały czas odliczamy i pracujemy nad materiałem. Mamy trzy ostatnie utwory do nagrania, czekamy na zwrotkę Masta Ace i kilku gości. Zgodnie z planem, wchodzimy w fazę aranżacji i miksów. Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – dodaje rapper.

Premiera albumu „CNO2” będzie miała miejsce 15 września. Pojawią się na nim goście zza oceanu. Legendy z Nowego Jorku ONYX (w utworze „Colabo”) oraz Masta Ace (w kawałku „The Bridge”). W planach jest także nagranie utworu podsumowującego współpracę Slums Attack z zagranicznymi ekipami, z którymi poznaniacy koncertowali podczas EUROPEAN RE-TURN TOUR 2011 oraz utwory z kilkoma innymi wykonawcami polskiej sceny rap.
Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: http://cno2.pl/
Więcej:
www.rpsenterteyment.pl
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack

„CNO 2” Pezet na nowej płycie Slums Attack!

Komentarze

Komentarz