Na 13 października zaplanowana jest premiera albumu niespotykanego na polskiej scenie zespołu w unikatowy sposób łączącego rap z ciężkimi, gitarowymi riffami. Siemianowicka formacja Ludwik wyda swój debiutancki album w RPS Enterteyment!

Ludwik istnieje od 2007 roku, choć naprawdę głośno zrobiło się o rapcore`owym projekcie, gdy pojawili się w jednej z edycji Must Be The Music. Białe, białe maski i żywiołowa muzyka odnosząca do takich inspiracji, jak choćby Rage Against The Machine czy Slipknot szybko zjednała Ludwikowi stale rosnącą liczbę fanów.

– O współpracy z Ludwikiem rozmawialiśmy jeszcze na długo przed tym, gdy pojawili się w telewizji – mówi Rychu Peja, właścieciel RPS Enterteyment. – Jestem pod dużym wrażeniem pomysłu chłopaków na swoją muzykę, nie mam wątpliwości co do tego, że ich pierwsza płyta będzie na naszym rynku dużym wydarzeniem – dodaje.

 

 

LUDWIK i RPS w Poznaniu zapowiedź płyty 13.10.12

 

Celem pięcioosobowego Ludwika, jak deklaruje sam zespół, jest realizować muzykę opartą na przekazie i przekaz oparty na muzyce. W lutym bieżącego roku w Internecie pojawił się klip zrealizowany do utworu „Bas”. Premiera płyty Ludwika „Człowiek twarzy bez” odbędzie się 13 października.

Ludwik jest jednym z najnowszych zespołów współpracujących z RPS Enterteyment. Wszyscy artyści wytwórni, to: Bezczel, Brożas, Burbon, Buczer, DVJ Rink, Gandzior, HZOP, Kala i Dolcevita, Kobra, Kroolik Underwood, Ludwik, Młody PSZ, TEWU, Śliwa, Viruz i Vixen.

Więcej:

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.facebook.com/LudwikOficjalnie

 

Komentarze

Komentarz