Peja/Slums Attack – Paradoks Szympansa (KLIP)

Paradoks Szympansa to 3 klip promujący wydawnictwo AR-15, którego premiera odbyła się 18/12/20. Zdjęcia popełnił jak w poprzednich przypadkach Igor Wojtkowiak. AR-15 to limitowane wydawnictwo dostępne na: https://baisel.pl/content/10-rps-ente…​, które zadebiutowało na 5 miejscu w zestawieniu OLiS. Goście na krążku to m.in: Kool G Rap, M-Dot, Hans, Deep (Pięć Dwa), Iceman, Gandzior i Fazi. zapraszamy do sprawdzenia! Credits:

Realizacja: Igor Wojtkowiak (www.igorwojtkowiak.com), montaż: Igor Wojtkowiak, Peja, słowa: Peja, muzyka: Magiera, master: Michał Eprom Baj, Grafika: Boomski

Wciąż mówili mi bym dorósł, zmądrzał! Żeby na poważnie traktowali mą postać Nikt nie zrozumiał zasadności mych postaw Nie mieli szansy poczuć tego wkurwu poznać! Sprawa na ostrzu noża, mówią znów się pogrąża Tak odbijał się jak kula bilardowa ileż można? W końcu jestem ósemką często wpadałem w dołki A na oczko w Black Jacku rokowania były skromne Jakież zdumienie kiedy rozjebał ten bank Szach mat, Jackpot, Young Blood, Bolo Young Mały Pe co reprezentuje ten SLU GANG Wielki Szu przejrzał grę którą tak dobrze znał Rap gra to kał ja reprezentuję prawdę Zawsze mówię otwarcie o tym jak jest naprawdę I powoduje zwarcie te niesprawne instalacje Mają przede mną respekt już zgłaszają awarię Wciąż mówili bym dorósł, powtarzali bym zmądrzał (paradoks, paradoks) To paradoks szympansa jak umysłem zarządzać (paradoks, paradoks) Powtarzali bym zmądrzał, wciąż mówili bym dorósł (paradoks, paradoks) To paradoks szympansa i tu masz na to dowód (paradoks, paradoks) Wodzę wzrokiem po lesie betonowych silosów Stojąc na dachu odczuwam jak to miasto oddycha Mocny wiatr chciałby zmierzwić to co zostało z włosów Czuje się wolny, bo znowu jesień, klimaty Rycha Trafione w dychę dlatego sens jest by się odezwać Kradniesz moje historie to lepiej nawijać przestań Miłośnik mięsa od dziecka jestem mega gadułą Bo składam wersy a nie zeznania jak ten co rurą Ja związany z kulturą, mutują style i myślą Że dzieciaki to łykną jako prawdziwy hip hop Te kluby nocne reprezentują czerwoną zonę A w nich dobre kumpele choć nie materiał na żonę Szczerzy tylko po dragach, napierdalają bragga Rano moralniak i dramat o niespełnionych planach Znów dałeś plamę? Brunatna jucha na nowych ciuchach Gdzie są korzyści, że chciałeś się tu wozić jak 2 PAC? Wciąż mówili bym dorósł, powtarzali bym zmądrzał (paradoks, paradoks) To paradoks szympansa jak umysłem zarządzać (paradoks, paradoks) Powtarzali bym zmądrzał, wciąż mówili bym dorósł (paradoks, paradoks) To paradoks szympansa masz na to dowód (paradoks, paradoks)

https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack

https://instagram.com/pejaslumsattack

https://www.pejaslumsattack.pl

https://www.pejaslumsattack.com

https://rpsklasyka.com

Komentarze

Komentarz