W ramach cotygodniowego cyklu „Utopia” Live, Pawbeats udostępnia kolejne odcinki videorelacji z kwietniowego koncertu w bydgoskiej Artego Arenie. Tym razem w sieci pojawiło się nagranie z wykonania na żywo utworu „Euforia”, gdzie gościnnie udzielili się Quebonafide i Kasia Grzesiek.

Co tydzień na kanale YouTube Step Records będą pojawiają się kolejne nagrania wykonań poszczególnych utworów z albumu „Utopia”. Tym samym, każdy kto nie był podczas premierowego koncertu, który odbył się w bydgoskiej Artego Arenie, będzie miał szansę obejrzeć zapis video tego niewątpliwie dużego przedsięwzięcia.

– Utopia live była dla mnie największym wyzwaniem organizacyjnym w życiu – mówi Pawbeats. – Warto było zobaczyć, że takie imprezy mogą mieć miejsce w naszym mieście – to bardzo krzepiące i pora walczyć o kolejne eventy. Nagrania z poszczególnych występów to piękna pamiątka na lata.

Pamiątkowe nagranie przygotowała ekipa M.L. Filmz, która od początku była związana z projektem bydgoskiego artysty. Utwory podczas koncertu zostały wykonane przez specjalnie powołany na tę okazję Utopia Live Band.

 

Videorelacje z występów:

 

Pawbeats ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek – Euforia

Pawbeats – Banicja (Instrumental)

Komentarze

Komentarz