pcc2

Start preorderu oraz premiera klipu już jutro 5 września!!!

Album możecie zamawiać w preorderze w promocyjnej cenie od 5 września w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl(tylko pakiety CD+tshirt ilość ograniczona do 500 pakietów) oraz na unhuman.pl (tylko CD plus gratisy ilość ograniczona do 3500szt).

Wysyłka zamówień 02.10 oraz 03.10.

Również 5 września na kanale PaluchOfficial na YouTube o 17.00 odbędzie się premiera klipu do kawałka „Daleko Stąd”.

Premiera sklepowa albumu 6 października

Tracklista

1. DJ TAEK INTRO

2. KASTET FEAT. DJ TAEK

3. DALEKO STĄD

4. RIP (RAP I PIENIĄDZE)

5. OSTATNI TELEFON FEAT BIAŁAS, TOMB

6. AMSTAFF

7. MADE IN HEAVEN

8. M5 FEAT QUEBONAFIDE

9. MAGMA

10. MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ FEAT. TAU

11. MAM SKRZYDŁA FEAT. KALI

12. NGO (NEW GAME ORDER)

13. MÓJ SEN

14. OD DZIECKA FEAT KęKę

 

PCC czyli Paluch / Chris Carson- duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów ( 2 złota 1 platyna ) “NIEBO”, Kali x Paluch „Milion Dróg Do Śmierci”, oraz „Lepszego Życia Diler”, który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli…

Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej – dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć ale też powrót do klimatu znanego z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu. Gościnnie na albumie udzielają się KęKę, Kali, Tau znany wcześniej jako Medium oraz młodzi raperzy kojarzeni głównie z nową szkołą Quebonafide, Białas,Tomb.

Premiera albumu PCC „Made In Heaven” przewidziana jest na 6.10.2014r. Wydawca B.O.R. Records

Informujemy również, że równolegle z finalizacją prac nad albumem trwają prace związane z trasą koncertową, która rozpocznie się w październiku 2014. Osoby zainteresowane bookingiem zapraszamy do kontaktu: marta.nizio@bashesh.com.

Komentarze

Komentarz