2014.11.07.Paluch.Kali.OlsztynAgencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz klub Nowy Andergrant z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha i Kaliego, który odbędzie się 7 listopada 2014.

Support:  w trakcie ustalania

Bilety:35/40 zł

Rezerwacja:  info@bashesh.com
Przedsprzedaż: Klub Nowy Andergrant, PUB Sarmata, Sklep Muzyczny Rockfan, SkateShop Remedium oraz online: andergrant.com/bilety

Miejsce:  klub Nowy Andergrant, Olsztyn

Start:  20:00

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/1463500180606382/?ref=5

 

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

ALBUM „MADE IN HEAVEN” ZOSTAŁ WYDANY 6 PAŹDZIERNIKA 2014.

 

„Sentymentalnie”to kolaboracja raper/producent o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich a liryka albumu jak zawsze w przypadku Kaliego zaskoczy tematyką oraz formą metafor o melancholijno – optymistycznym zabarwieniu.

Artysta obiecuje nie zawieść zarówno zwolenników mocnych rapowych zwrotek jak i melodyjnych refrenów.

Sentymentalnie nie będzie przypominać żadnego z dotychczasowych solowych krążków Kaliego , a autorzy postanowili zachować kompromis pomiędzy klasyką z lat 90 a ówczesnym ulicznym brzmieniem czego efektem będzie paręnaście utworów.

ALBUM „SENTYMENTALNIE” ZOSTAŁ WYDANY  10 PAŹDZIERNIKA 2014.

 

 

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia

www.bashesh.com

Komentarze

Komentarz