Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Made In Heaven“ oraz „Lepszego Życia Diler“, który odbędzie się w Londynie.

 

21 marca 2015, Londyn, Arista Bar (232 Church Lane, NW9 8 SN)
Dojazd: London bus number 83, 302 and N98
Bilety:
Przedsprzedaż: Diil Szop Londyn (13a Hoe Street , E17 4SD), Arista Bar (232 Church Lane, NW9 8 SN) 20GBP (wkrótce)
Online: www.e-bileter.com 21GBP/23GBP (dostępne)
Rezerwacja online: www.e-bileter.com *(z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w pierwszej kolejności honorowane są opłacone bilety, rezerwacja jest ważna w przypadku wolnych miejsc w klubie, zachęcamy do zakupu biletów!)
W dniu imprezy: 20GBP
Łączna pula biletów – 200 szt. (Ilość miejsc ograniczona)
Start: 20.00
Wstęp: 18+
Support: Phantom/KrusZ/Dj Eddie, Maestro/Eveline/Dj Cookiz
Prowadzenie imprezy: Dj Cookiz
Harmonogram: (wkrótce)
*harmonogram może ulec zmianie
Patronat medialny i współpraca:
Diil Szop Londyn, Arista International Events, londynek.net, Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, rapportal.pl, No Gravity TV

„Made In Heaven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka są śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki. Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie. Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka. Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records. „Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.
Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/1607613842804831

 

 

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

www.bashesh.com

2015.03.21 Paluch-Londyn

Komentarze

Komentarz