paciwoDo ogólnopolskiej premiery pierwszego legalnego albumu Paciwa pozostały niecałe dwa miesiące. Jak zapowiada artysta, teraz sporo będzie się działo.  – Przygotowujemy filmik promocyjny, uwzględniający fragmenty kilku tracków , a już wkrótce na ekranach pojawi się klip do utworu „Święcona wóda” oraz street video do kawałka „Mors Indecepta”  – mówi Paciwo. Krążek „Miasto grzechu”, który wyda wytwórnia Pro Rec, na półkach w drugiej połowie listopada.

Jak podkreśla raper, jego pierwszy legal to połączenie old schoolowego nurtu ulicznego z true schoolem oraz nowoczesnym brzmieniem. Wszystko to okraszone nutką soulu, gospelu i rocka.

„Miasto grzechu” zawierać będzie 12 mocno zróżnicowanych tracków. Za muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats. Na mikrofonie, oprócz Paciwa , będzie można usłyszeć artystów takich jak: Shot, Bonson, Człowień, Bezczel oraz Rafał Makarejczuk.  Ciekawostką jest to, że na albumie „Miasto grzechu” usłyszymy kawałek z gościnnym udziałem Wrocław Gospel Choir. Reszta gości zostanie ujawniona w trakcie promocji płyty.

Jak dotąd „Miasto Grzechu” przedpremierowo promował klip do singla „Blask spadających gwiazd” w wykonaniu, w którym gościnnie udzielili się Shot, Bonson, Człowień i Bezczel. Video miało swoją premierę w czerwcu.

„Miasto grzechu” to niejedyny projekt, którym obecnie zajmuje się  Paciwo. Raper dograł gościnne zwrotki w kawałku Człowienia „Nikt nie da nam zbawienia”, do którego klip  ukaże się w październiku. Dodatkowo  można go usłyszeć w utworze „Nie odwracaj się”, z najnowszej płyty Shota oraz zobaczyć we wrocławskim tasiemcu White House Kodex 5.

Do sprawdzenia:

Paciwo:

https://www.facebook.com/paciwo71

http://instagram.com/paciwo71

Pro Rec:

https://www.facebook.com/prorecSA?fref=ts

 

Komentarze

Komentarz