paciwo

 

Pierwszy legalny, solowy album reprezentanta wrocławskiego podziemia ukaże się nakładem wytwórni Pro Rec. Płyta pod enigmatycznym tytułem „Miasto grzechu” na półkach już w październiku. – Ten album to muzyka, której nie sposób w zaszufladkować. To połączenie old schoolowego nurtu ulicznego z true schoolem oraz nowoczesnym brzmieniem. Wszystko to okraszone nutką soulu, gospelu i rocka – mówi Paciwo.

„Miasto grzechu” to efekt kolaboracji MC/Producent. Za muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats. Album jest drugim solo Paciwa, który muzyczną działalność rozpoczął w 2000 roku. Artysta reprezentuje zarówno wrocławską, jak i ostrowiecką scenę. Współpracował m.in. z: Temate, Wozu, Shot, Buszu, Sitek czy Włodi/Molesta/Parias. Na swoim koncie ma dwa nielegale. Pierwszy z zespołem Supa Skillz, promowany klipem „Nie wiesz czemu/Dźwięki miasta”. Drugi solowy pt. „Genesis” promowany teledyskiem „Ballada ulic”.

Paciwo właśnie zakończył pracę nad swoim pierwszym legalnym solowym albumem.– To materiał dojrzalszy i bardziej spójny muzycznie od moich poprzednich produkcji. Oprócz rapu, miałem także wkład w produkcję kilku beatów. Jestem również producentem wykonawczym całości – dodaje Paciwo.

Na album „Miasto grzechu” składa się 12 mocno zróżnicowanych tracków. Właśnie zakończono zdjęcia do pierwszego klipu promującego płytę. Video powstało do utworu „Blask spadających gwiazd”, gdzie na mikrofonie gościnnie udzielili się Shot, Bonson, Człowień i Bezczel. Premiera teledysku w pierwszej połowie czerwca.

Komentarze

Komentarz