paciwo3 (853x1280)

 

Właśnie zakończono zdjęcia do pierwszego teledysku, promującego album „Miasto grzechu”, który ukaże się nakładem Pro Rec. -Jak tylko usłyszałem bit do tego utworu to wiedziałem, że będzie to pierwszy singiel. Po tym jak reszta raperów dograła swoje zwrotki uznaliśmy z moim producentem, że cały track wyszedł zajebiście i robimy do tego klip – tak o wideo do kawałka „Blask spadających gwiazd” mówi Paciwo. W utworze na mikrofonie gościnnie udzielili się Shot, Bonson, Człowień i Bezczel. Premiera klipu już w najbliższy piątek, 6 czerwca. Dzisiaj prezentujemy trailer wideo.

Teledysk wyprodukowała wrocławska ekipa Dirt Video, za scenariusz odpowiada sam Paciwo. – Na klipie mamy grę kolorów – czerni i bieli. Postaci pojawiają się na czarnym tle i maja na sobie czarne ubrania z białymi napisami. Żeby uatrakcyjnić całość, dodaliśmy do tego przebitki z dziewczynami w studio i w apartamencie. Wizualnie wszystko wyszło dokładnie tak jak zaplanowaliśmy, jestem bardzo zadowolony z tego obrazka – dodaje Paciwo. Dodatkowo, na końcu klipu pojawia się krótka wideo zajawka, zapowiadająca kolejny teledysk artysty, który powstanie do utworu „Święcona wóda”.

Oba single promują pierwsze legalne solo wrocławskiego rapera, którego premiera już w październiku. „Miasto grzechu” to efekt kolaboracji MC/ Producent. Album składa się z 12 mocno zróżnicowanych tracków. Za muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats.

 

 

Do sprawdzenia:

 Paciwo:

 https://www.facebook.com/paciwo71

 http://instagram.com/paciwo71

 http://twitter/paciwo71

Pro Rec:https://www.facebook.com/prorecSA?fref=ts  

           

Komentarze

Komentarz