Szkoła organizuje nowy system praktyk!

To już ostatnia prosta w rekrutacji do 9. już edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Jak informują organizatorzy, zostało raptem kilka miejsc. Muzyczno-biznesowa szkoła uruchamia także nowy system praktyk dla swoich uczestników

Dziewiąta edycja AMM startuje z pierwszym wykładami na początku października. Jak się dowiedzieliśmy, nowy cykl wykładów cieszy się rekordowym zainteresowaniem i pozostało tylko kilka wolnych miejsc.

Organizatorzy Akademii poinformowali właśnie o nowym, rozbudowanym systemie praktyk dla uczestników, które będą organizowane przy międzynarodowym festiwalu Emergenza.

Nowa edycja AMM, to także nowe wykłady: Pierwszy jest poświęcony zjawisku crowdfundingu, drugi zaś porusza zagadnienia budowania projektów muzycznych w oparciu o alternatywne środki finansowe. Oprócz nich, podczas 9. edycji AMM poruszone zostaną także takie kwestie, jak media elektroniczne w działalności muzycznej, cyfryzacja muzyki, prawo w muzyce, promocja zespołu muzycznego czy organizacja, produkcja, booking koncertów.

Wśród wykładowców Akademii od lat znajdują się uznane na polskim rynku osoby, m.in.: Kamil Jakuza Jaczyński – PR and marketing manager w wytwórni Wielkie Joł!, Wiesław Weiss – jeden z najwybitniejszych dziennikarzy muzycznych w Polsce, Sławomir Pietrzak – Właściciel SP Records czy Łukasz Napora – rzecznik prasowy festiwalu Audioriver, DJ, autor audycji radiowych. Pełen program 9. edycji wraz z listą wykładowców dostępne są na stronie www.akademiamm.pl.

Wciąż trwa rekrutacja do muzyczno-biznesowej szkoły.

Osoby zainteresowane udziałem w Akademii Menedżerów Muzycznych proszone są o kontakt: tel. 536 026 266, info@akademiamm.pl

Więcej informacji na www.akademiamm.pl

Komentarze

Komentarz