Malpa_promo_1Małpa N.A.S., członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza udostępnił właśnie tworzony wspólnie z portalem Poznańskirap.com swój najnowszy One Shot. Jeden strzał zrealizowany wymownie w poznańskim Starym Zoo powstał do utworu „Kontroluj”
One shot do „Kontroluj” został nagrany przez Poznańskirap.com.
POZNANSKIRAP SHOT – Małpa – „Kontroluj”:

Przypomnijmy, że niedawno Małpa N.A.S. udostępnił pierwszy klip promujący zapowiadany na kwiecień solowy album rapera zatytułowany „Przylądek Strachu”. Teledysk powstał do utworu „Ja wiem i ty wiesz”
– Za produkcję klipu odpowiada ekipa Bang Films – mówi Małpa N.A.S. – Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, wierzę że teledysk przypadnie także do gustu słuchaczom. „Ja wiem i ty wiesz” to pierwszy singiel z mojej nowej płyty. Pokazuje, czego można spodziewać się po tym krążku i kogo powinien zainteresować – dodaje raper.

Krążek pod „Przylądek Strachu” ma ukazać się na sklepowych półkach już na początku kwietnia. Będzie to druga płyta małpy („Polskie Zoo”, 2012). Całość materiału powstała w studio Druga Strefa i też tam trwają końcowe prace nad ukończeniem płyty. Na krążku pojawi się o koło 16 kawałków i kilku ciekawych gości, których Małpa – póki co – nie zdradza. Album zostanie wydany nakładem wytwórni Druga Strefa.
Małpa N.A.S. to pochodzący z Poznania raper, członek legendarnej grupy Nagły Atak Spawacza. Związany z kultura hip–hopową od wczesnych lat 90 – tych. Brał udział w wielu projektach m. in. N.A.S. „Dancing u Zenka” czy TBS „ The best of Patologia”.
Więcej:
www.facebook.com/MalpaNAS

Komentarze

Komentarz