Młody, obiecujący debiutant na polskiej scenie hip-hopowejAdee w lutym wyda swój pierwszy pełny album zatytułowany „Dla ziomali rap”. Prezentujemy kolejny singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany „Bez pośpiechu”

Adee – Bez pośpiechu (prod. Lunar)

Przypomnijmy, że niedawno Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records. – Zdaję sobie sprawę z tego, ile mam szczęścia – komentuje Adee. – W czasach, gdy na hip-hopowym rynku jest tak olbrzymia konkurencja, otrzymać możliwość legalnego wydania albumu już na starcie to wielkie szczęście. Moja pierwsza płyta zatytułowana „Dla ziomali rap” ukaże się w lutym. Jeszcze w styczniu natomiast odbędzie się premiera zapowiadającego ją singla – dodaje.

– Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów – tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. – Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale – dodaje.

Już wkrótce poznamy pełną tracklistę płyty „Dla ziomali rap” oraz wszystkich zaproszonych gości.

Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal „AtoMiStykamixtape” i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną „Mówię, że błądzę”. Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lokalnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to luty 2013 roku.

Więcej:

www.facebook.com/adeemusic

http://www.facebook.com/rwrecordspl

 

Komentarze

Komentarz