LOCO_TRANQUILO_OKLADKA228 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Muzyk wkrótce po premierze umieścił odsłuch albumu „Loco Tranquilo”  w sieci!

– Zdecydowałem się dać możliwość sprawdzenia mojej najnowszej płyty wszystkim tym, którzy być może nie zdążyli jeszcze sprawdzić mojej twórczości – mówi Vixen. – Mam nadzieję, że przekonam w ten sposób do swojej muzyki kolejne osoby. Cieszę się, że „Loco Tranquilo” jest już na rynku, to bardzo ważna dla mnie płyta. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest mojego autorstwa. Sprawdzajcie! – zachęca muzyk.

Link do odsłuchu: http://www.youtube.com/playlist?list=PLdDHVlStkOYnSF_5zhSku-je4AmkgSVVq

– „Loco Tranquilo” to przełomowy album w bogatej dyskografii Vixena – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mamy ten krążek w naszej wytwórni i polecam sprawdzić go jak najszybciej! – zachęca raper.

Płyta „Loco tranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014.

Album „Loco tranquilo” promowany jest następującymi klipami: 

VIXEN – Szybko nie przestanę official video / Loco Tranquilo

VIXEN- Alladyn (Official video)

Vixen – Loco Tranquilo [Lego]

Więcej na:  

www.facebook.com/vix.rozpalictlum  

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com  

Komentarze

Komentarz