wysoki_lot_1

Debiutancki album krakowskiej grupy Wysokilot „Odliczanie” ukaże się 23.03.2012. Od wczoraj zespół rozpoczął odliczanie i każdego dnia, aż do momentu premiery zaplanował niespodzianki dla słuchaczy. Dziś muzycy ujawniają pierwszy singiel „Najwyżej” do którego sami zrealizowali spontaniczny klip

 

   Na początku to miał być one shot, ale gdy wstałem na kacu następnego dnia i zobaczyłem co zrobiliśmy, musiałem to pociąć i skleić w całość. Miałem wrażenie, że klip jest niewystarczalny, i wtedy na domówce u PZG wpadł nam pomysł by dokręcić faze z telewizorem – mówi Gruber.

„Odliczanie” to piąty album w dorobku zespołu. Jako że Wysokilot obrał sobie za motyw Lotu za główną inspirację swojej twórczości „Odliczanie” stanowi kontynuacje czterech poprzednich płyt. Podobnie sytuacja przestawia się w przypadku samego singla. Dziś wieczorem (tj.14.03.13) zespół ogłosi na swoim fanpage konkurs pytając o kontynuacje singlowego numeru „Najwyżej”. Do wygrania płyta „Odliczanie” w formie pre-ordeu.

„Najwyżej” to singiel będący kontynuacją utworu „… ” ?

Wysokilot – Najwyżej prod.uRban

Album „Odliczanie” stanowi kwintesencję przeżyć, umiejętności, kunsztu lirycznego i muzycznego tych dwóch Mc’s. Płyta jest mieszanką różnych klimatów muzycznych od chwytających za serca rapowych ballad po grime i dubstep. Gościnnie a płycie udzielił się Diox z Hifi bandy, Leniwe Głowy (Mikel 3oda Cru & Magda ) Dj Krime , Dj Żusto , Dj Auricom oraz Jurny (beatbox). Za muzykę odpowiedzialny jest Urban (Prosto), Dubsknit, Pietz, Piero, Wałek oraz Tmk. Wydawcą albumu jest Fonografika. Planowana data premiery to połowa 23 marca 2013. Odliczamy!

Preorder: http://www.rapportal.pl/shop/wysoki-lot-odliczanie/17511

Więcej:

https://www.facebook.com/wysokilot?ref=hl

Komentarze

Komentarz