B&D

Bulek & Dos i Proper Records prezentują klip do tytułowego kawałka z ich najnowszego albumu „Trzy” – Utwór obrazuje całą płytę, nie ma tutaj przypadków nie ma tutaj ściemnianych historyjek – mówi Dos.

To trzeci teledysk promujący album gliwickiego składu. – Z przyczyn od nas niezależnych premiera krążka z 18 stycznia przełożona została na 8 lutego. Dla wszystkich zniecierpliwionych mamy rekompensatę w postaci świetnego teledysku oraz konkursu, który już wkrótce zostanie opublikowany na fan page’ach Bulka&Dosa i naszej wytwórni – mówi Piotr Jamrozik, prezes Proper Records.

Kilka słów na temat teledysku od Dosa: – W klipie mamy małą historię, ale nie zdradzimy jeszcze teraz o co dokładnie chodzi. Powiem tylko tyle – jest banda naszych dobrych ludzi i ciekawa historia w tle całego teledysku. Gościnny udział w przedsięwzięciu wzięło dwóch instruktorów Krav Magi (http://www.kravmaga-namaxa.pl/), za co im dziękujemy. Bez  nich ten teledysk nie wyszedłby tak zajebiście.

Za produkcję i scenariusz klipu odpowiedzialne jest AG Studio. Jak mówią artyści, ekipa odwaliła kawał dobrej roboty: – Z Adamem współpracujemy od niedawna, jednak z każdym teledyskiem zaskakuje nas coraz bardziej. AG Studio kręciło nam też wcześniejsze teledyski promujące płytę czyli do kawałka ” Bliskość ” i ” Poznaj Moje Życie „.

Oprócz trzech klipów, album Trzy, który zostanie wydany legalnym nakładem Proper Records, promował dodatkowo singiel  „Mam taki plan „, z gościnnym udziałem Dominiki.

Już teraz można zamawiać preorder albumu „Trzy”. Standardowo jego cena  jest niższa od tej po premierze.  Dodatkowo, do zamówień, dołączany jest komplet wlep.

Zamów preorder:

http://rapstore.pl/bulekdos-preorder

 „Trzy” – tracklista:

1. Intro

2. Trzy

3. Mówię stop

4. 100% możliwości

5. Powtórka

6. Prawda to prawda

7. Dobre słowo 2

8. Chciałbym feat. Grzybek

9. Bliskość

10. Mam taki plan feat. Dominika

11. Historia 2

12. Oczy otwarte, oczy zamknięte feat. JKP Banda

13. Dwa zero jeden trzy

14. Znam smak feat. HZOP

15. Poznaj moje życie

16. Outro

Bonus track: Po której stronie feat. Rest / Dixon37

 

Single promujące album:

„Poznaj moje życie”

„Mam taki plan”

„Bliskość”

 

 

Komentarze

Komentarz