Infamous Mixtape, najnowszy projekt toruńskiego rapera Buczera jest już w tłoczni. Data premiery wydawnictwa, na którym znajdą się m.in. Sobota, Kroolik Underwood, Gural czy Verte planowana jest wstępnie na 24 października.

  Na „Infamous Mixtape” znajdą się 23 numery utrzymane w bardzo różnorodnym klimacie, zarówno pod względem muzyki, jak i warstwy tekstowej – tak o projekcie mówił Buczer. – Pierwsze z kawałków, które zdecydowaliśmy się udostępnić słuchaczom, czyli utwory takie, jak „Na dachu świata”, „Hajs” czy „Nienawidzą mnie” cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co pozwala mi zakładać, że wydawnictwo mieć niezły odbiór.

Za warstwę muzyczną płyty odpowiedzialni będą m.in. tacy producenci, jak Jędras, Vegas, BeatRiders czy Pingu. – „Infamous Mixtape” wydana zostanie własnym sumptem – jak informuje management Buczera. Projekt z Brożasem w ramch RPS Enterteyment czyli wspólna płyta „B&B” ukaże się jednak na przyszły rok  a o przesunięciu premiery zdecydował Peja, który po konsultacji z Brożasem uznał, że dwa materiały puszczone w podobnym terminie („B&B” miał pierwotnie ukazać się na rynku 10.11.) z pewnością wejdą sobie w drogę, również brak Buczera jest w tym momencie nie bez znaczenia.

Mamy z nim stały, listowny kontakt, trzyma się w porządku, myśli o pracy, pisze nowe utwory. Niestety nie może nawet posłuchać normalnej muzyki, więc pisze na sucho – informuje oficjalny management Buczera.

 – Wierzę, że cała ta sytuacja szybko się wyjaśni i Buczer do nas wróci – mówi Rychu Peja, wydawca ostatniej płyty Buczera „Dwa Oblicza” oraz oczekiwanego na rynku projektu „B&B” – Pracujemy nad tym, żeby jego kolejne wydawnictwa ukazały się bez problemu i trzymamy za niego kciuki – dodaje.

 Buczer – Na Dachu Świata prod. Jędras INFAMOUS MIXTAPE (ODSŁUCH)

 

Więcej:

www.facebook.com/buczer

twitter.com/buczerptp

http://www.youtube.com/user/BuczerTV

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz