Mlody_PSZ

 

Młody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent oraz raper, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyment wraz z raperem Dubanem prezentują pierwszy nowy singiel z ich zapowiadanego mixtape`u „Dwa stany”

Młody PSZ &Duban po kilku miesiącach pracy wypuszczają swój pierwszy mixtape zatytułowany „Dwa Stany”.  – Jest to pierwsza część, która zawiera 10 kawałków. Wszystkie numery są połączone efektownymi przejściami, świetnie dobranymi skreczami i dobrymi bitami, o które zadbał sam Młody PSZ. Bogaty dobór sampli w produkcjach sprawia, że mixtape’u słucha się jeszcze lepiej. – Teksty,które napisaliśmy, to nasze codzienne przeżycia, relacje z ziomkami a także pogląd na sytuację na naszej rodzimej scenie – dodaje Młody PSZ.

Wspólny mixtape Młodego PSZ i Dubana ukaże się jeszcze we wrześniu.

Młody PSZ pracuje także nad następcą wydanego w ubiegłym roku nakładem RPS Enterteyment albumu „Drugi Początek”– To, na czym skupię się najbardziej, to brzmienie płyty, postaram się aby sample pochodziły z winyli, płyt CD itp. – mówi Młody PSZ. – Oczywiście, podkłady stworzę sam, używając MPC i programów komputerowych. Jeżeli chodzi o teksty,postawię tak samo jak w przypadku płyty „Drugi Początek” na dobry przekaz i prawdę. Nie zapominam, że jest to hip hop i wszystko musi bujać. Oczywiście nie zabraknie gości, a nawet tym razem będzie ich więcej, pojawią się moi kumple z BPC. Mam zamiar zaprosić również parę większych postaci z polskiego rapu. Nowa płyta będzie świeża, będzie bujać. Pracę rozpocząłem od kompletowania sampli i zbierania pomysłów na bity. Chcę

najpierw zrobić wszystkie podkłady a dopiero później zacząć pisać teksty. Jestem wdzięczny wszystkim tym którzy pomagali mi przy wydaniu płyty „Drugi Początek” i za to,jak ją przyjęli ludzie z całej Polski, cieszę się że mogę dalej robić to, co kocham, czekajcie na nowy materiał – zachęca muzyk.

 

Album „Drugi początek” Młodego PSZ miał swoją premierę 18 maja 2013 r i ukazał się na rynku nakładem RPS Enterteyment.
Więcej:

www.youtube.com/user/MlodyPSZnr1

www.facebook.com/pages/Młody-PSZ/241908455931088

Komentarze

Komentarz