Dostępny jest już pierwszy klipToMZeTa! Obraz powstał do utworu „3 strona świata” a gościnny udział w nim wzięła aktorka Małgorzata Kożuchowska.

– Zdecydowałem się na ten utwór, gdyż ma bardzo osobisty wymiar – komentuje ToMZeT. – „3 strona świata” opowiada o wewnętrznej walce, którą toczymy niekiedy każdego dnia. Mnie udało się wygrać. O tym właśnie jest ten utwór.Dziękuję Małgorzacie Kożuchowskiej za udział w wideoklipie. Dziękujemy również firmie Soundart za pomoc w realizacji wideoklipu.Zachęcam do sprawdzenia teledysku. – dodaje.

ToMZeT – 3 strona świata – Official Video

Muzyka: Robert Madziarz – Rob Gitarnik

Słowa: Mariusz Kuś/Robert Jarkulisz

Realizacja teledysku: www.FILMROOM.pl

Scenariusz i reżyseria: Bartłomiej Żmuda

Zdjęcia: Ernest Wilczyński

Kierownik produkcji: Paulina Mergner

Charakteryzacja – Eliza Bergchauzen – https://www.facebook.com/ElizaBergchauzen

Przypomnijmy, zachęcony rewelacyjnym odbiorem utworów takich, jak wspomniana„3 strona świata”, „Do przodu”, czy „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)” muzyk ToMZeT zdecydował się potwierdzić oficjalnie, że rozpoczyna prace nad swoją pierwszą płytą. – Chciałem przede wszystkim sprawdzić, z jakim odbiorem spotka się moja twórczość – mówi ToMZeT. – Od długiego czasu pracuję nad swoim materiałem, mam go już sporo, jednak jestem perfekcjonistą. Co rusz wracam do wcześniej nagranych linii bądź całych utworów, które być może nawet wydawały mi się skończone i poprawiam, je, dogrywa, niekiedy nawet niszczę. Świetny odbiór, z jakim spotkało się tych kilka udostępnionych przeze mnie utworów

zmotywował mnie do tego, by profesjonalnie wyjść do ludzi ze swoją muzyką. Rozpocząłem etap tworzenia materiału na moją pierwszą płytą oraz wstępne rozmowy z potencjalnymi wydawcami – dodaje.

ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

Na przestrzeni 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów („Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”), które współtworzył m.in. z Elą Ożóg, RobemGitarnikiem czy Martą Świątek. Utwory spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. To zmobilizowało artystę do rozpoczęcia pracy nad pierwszym oficjalnym albumem, którego premiera planowana jest na połowę 2013 roku.

 

Więcej:

http://www.tomzet.com/

www.facebook.com/ToMZeT.music

Komentarze

Komentarz