wajer

Od środy tj 20 listopada można zobaczyć w sieci  Nowy klip Tczewskich Raperów Popera i Wajera – Retrospekcja

 

Dziś chciałbym zaprezentować Wam tytułowy utwór, mojego pierwszego, nielegalnego albumu. Treść podsumowująca całościowo ten projekt. To drugi singiel. Pierwszym był ” To nic nie da „, który na pewno wielu ludzi zaskoczył. Niejednego negatywnie, a innych wręcz przeciwnie.

Zachęcam zainteresowanych do sprawdzania innych numerów, które pozostawiłem na swoim kanale z lat ubiegłych. Szczególnie chciałbym polecić nagranie z 2011 roku ” Proper – Refleksje „, który w 100 % powinien być częścią tego albumu bo od niego narodziła się koncepcja – Retrospekcja. Nie miałem warunków, możliwości, ani głowy by to pociągnąć dalej.

Wciąż powstają nowe wersy, nagrania, dobieram kolejne beaty, a efekty konsekwentnie wrzucam na swój kanał youtube i facebook. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że warto by było zrobić to z drugą osobą. Moją pierwszą myślą był Wajer. Problem był jeden – obwieścił zakończenie jakichkolwiek nagrań . W znaczącym stopniu przyczyniłem się do jego powrotu, co może cieszyć niejednego słuchacza. Na szczęście długo nie musiałem go namawiać. Na wspólny numer umawialiśmy się od dwóch lat, a masa czynników zewnętrznych spowodowała, że do tego nie doszło. Wyszło to na dobre, nadszedł najodpowiedniejszy moment. Nie każdemu musi podobać się to co robimy.

 

 

 

Komentarze

Komentarz