Na StepRecordsTV pojawił się pierwszy klip od Kaz Bałagane. Warszawski raper tym samym zapowiada album “Źródło”, który pojawi się w pierwszym połroczu 2016 nakładem Step Records. W numerze “Korpotwarze” za muzykę odpowiada Olek. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz.

Kaz Bałagane to przede wszystkim nowoczesny rap, mocno inspirowany francuską sceną trapową. Autor, obeznany z mroczną stroną życia w stolicy, snuje historie o wielkomiejskim życiu i lokalnym półświatku. Raper dał się poznać szerszej publiczności świetnie przyjętym krążkiem „Lot022”. Wydawnictwo, które ukazało się niezależnym sumptem, zebrało bardzo dobre opinie wśród słuchaczy, a nakład fizyczny rozszedł się w szybkim tempie.

 

Czego można spodziewać się po nadchodzącym solo?

 

– Źródło ma bardzo wiele follow upów. Po pierwsze można to podczepić pod źródło wiedzy, że jesteś zagubiony i kieruje Cię w jakąś stronę – mówi Kaz. – Można to porównać do tego, że to jest towar z pierwszej ręki czyli źródło. Może to też być follow up do książki Ayn Rand czyli walka z tandetą. Coś innego. Nie oparte na zasadach napisanych lata temu, na kanonach tylko coś wypracowanego własnoręcznie.

Komentarze

Komentarz