drugi_poczatekMłody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent oraz raper, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyement 18 maja wydał swój debiutancki album zatytułowany „Drugi początek”. Muzyk pracuje nad kolejnym klipem a RPS Enterteyment organizuje konkurs!

Album „Drugi początek” miał swoją premierę 18 maja i ukazał się na rynku nakładem RPS Enterteyment. Aktualnie powstaje drugi klip, który będzie promował to wydawnictwo i ilustrował utwór „Mówili mi”.

 

RPS Enterteyment organizuje konkurs, w którym do wygrania są 3 płyty „Drugi początek”. Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na pytanie:

Do jakiego utworu zrealizowano pierwszy klip promujący album Młodego PSZ?

Odpowiedzi należy wysyłać w prywatnej wiadomości na profilu FB RPS ENTERTEYMENT

 

W sieci pojawił się także oficjalny promomix promujący album „Drugi początek” Młodego PSZ.

Premiera albumu „Drugi początek” odbyła się 18 maja. W dniu premiery Młody PSZ udostępnił także inny ciekawy materiał zatytułowany MŁODY PSZ INSTRUMENTAL VOL.1.  – Płyta zawiera 16 podkładów krótkiej długości – mówi Młody PSZ. – Jest to zbiór bitów zrobionych w różnym czasie, podkłady nie są zmasterowane, brzmienie jest takie, jakie udało mi się osiągnąć w kanciapie bez profesjonalnego sprzętu. Jest to moja pierwsza instrumentalna płyta i na pewno nie ostatnia. – dodaje.

Specjalny, udostępniony za darmo album z instrumentalami ma przybliżyc styl muzyka i zachęcić do zainteresowania się jego oficjalnym dużym wydawnictwem, czyli płytą „Drug

i początek”. – Wierzę, że dałem z siebie wszystko, tworząc materiał na swoją pierwszą oficjalną płytę – mówi Młody PSZ raper oraz producent muzyki na swojej płycie. – Cieszę się, że ta płyta jest w 100% moja, sam napisałem teksty i sam stworzyłem podkłady i właśnie, dzięki temu klimat płyty jest taki, jaki chciałem żeby był. To wszystko w całości dobrze brzmi i dobrze się tego słucha. Wszystkie podkłady zostały zrobione przeze mnie  na klasycznym samplerze MPC 2000 xl, wokale zostały zarejestrowane w Salut studio. Gościnnie na płycie pojawili się Husar z Libiąża, Wojtas WLB z Woliborza, moje ziomki ze składu BPC czyli Duban i Pajonk oraz mój brat Pszczoła w tytułowym kawałku  „Drugi początek”. Skrecze zrobił Pan zimna Łapa. Ta płyta jest mocno podziemna, tworzyłem ją trochę czasu i przez ten czas przewijał się różny klimat i nasuwały się różne spostrzeżenia i z tego wynikło 16 kawałków, które odzwierciedlają moją osobę i mój rap. Klimat, jaki przewija się na płycie nie jest jednostajny. Jest hardkor, jak np. w przypadku nagrania z Dubanem czy z moim bratem, jest chillout, jak w przypadku nagrania z Husarem i Wojtasem WLB, i jest też nawet jeden naprawdę mocny klubowy numer, w którym odważyłem się nagrać śpiewany refren – żartuje muzyk.

 

Preorder materiału dostępny jest tutaj:

http://www.rapportal.pl/news/mody-psz-mwili-mi-singiel-preorder/17874
oraz tutaj:

preorder.pl http://www.preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska/mlody-psz-drugi-poczatek

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: „Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym

klimacie. – Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba, żeby zrobić naprawdę dobry bit – tak sam wyjaśnia Młody. – Co do rapu, to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl, który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Więcej:

www.youtube.com/user/MlodyPSZnr1

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz