Klip_promo_1Członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza, Małpa N.A.S. dziś udostępnia najnowszy klip promujący album „Przylądek Strachu”. Tytułowy teledysk jest już trzecim promującym wydawnictwo rapera

 – Klip do utworu „Przylądek Strachu” jest dla mnie szczególnie ważny – mówi Małpa N.A.S. – Sam utwór jest jednym z najmocniejszych na płycie i w pełni oddaje charakter całego albumu. Mam nadzieję, że spodoba się także słuchaczom – dodaje. 

Małpa N.A.S – Przylądek Strachu prod Js Familia ( album Przylądek Strachu )

„Przylądek Strachu” do drugi po wydanym w 2012 roku krążku „Polskie ZOO” solowy album Małpy N.A.S. – Długo pracowałem nad tym albumem – mówi Małpa N.A.S. – Efekt końcowy jest dla mnie piorunujący. Dziękuję wszystkim gościom, którzy pojawiają się na „Przylądku Strachu” oraz dobrym ludziom, bez których nie zrobiłbym tej płyty.

Całość materiału powstała w studio Druga Strefa. Album dystrybuuje Fonografika. Wśród gości na płycie znaleźli się: Bosski Roman, Ry23, YankeeDooDoo, Dolun, Kaczmi, Fazi, Mata, Rafi i Bartłomiej Stuczyński-Zgoła. Za produkcję odpowiada Js familia. 

Małpa N.A.S. to pochodzący z Poznania raper, członek legendarnej grupy Nagły Atak Spawacza. Związany z kultura hip–hopową od wczesnych lat 90 – tych. Brał udział w wielu projektach m. in. N.A.S. „Dancing u Zenka” czy TBS „ The best of Patologia”.

Więcej: www.facebook.com/MalpaNAS

Komentarze

Komentarz