Jeżeli jaracie się tylko nowymi trendami w rapie, jeżeli największą wartość mają dla Was punch’e i nowoczesny „kwadratowy” flow, jeżeli w latach 2002-2005 nie słuchaliście rapu – nie sprawdzajcie tego numeru (chyba że ciekawość gra pierwsze skrzypce). Utwór CeHa „Oto Kawałek” to swego rodzaju hołd dla starych czasów. Nowy kawałek w starym stylu. Klip, który został nagrany kalkulatorem (a dokładnie telefonem komórkowym) podczas Tripu rowerowego. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich, którzy nadal czują rap serduchem:)


Coś od Siebie:

Kiedy wszyscy idą do przodu, często na siłę, my…..mamy to w dupie!:) Tak jesteśmy z innej epoki, którą niektórzy chętnie by już dawno zamknęli i wyrzucili z pamięci. W hołdzie dla wszystkich, którzy pamiętają „nasze czasy” i których nie męczy związany z tym ból dupy udostępniamy nasz NOWY kawałek, ogarnięty w starym, dobrym stylu.

Żeby była jasność – nie negujemy nowych rzeczy. My po prostu czujemy serduchem inną muzykę niż tą, która jest obecnie (chociaż poziom od strony technicznej jest dużo wyższy teraz).

Komentarze

Komentarz