„Nie Mam Czasu Na Smutek” to tytuł jednego z najlepiej przyjętych utworów z najnowszej płyty Bosskiego zatytułowanej „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Do kawałka powstał klip, którego premierę Bosski przyspieszył na wieść o przyznaniu platynowej płyty Firmie

– Firma dostała platynę za album „Nasza broń to nasza pasja”! – cieszy się Bosski. – To doskonała wiadomość. Jak tylko się o tym dowiedziałem, musiałem to jakoś uczcić. Przyspieszyłem więc premierę mojego najnowszego klipu zatytułowanego „Nie Mam Czasu Na Smutek”. Polecam!

„Nasza Broń To Nasza Pasja” jest albumem Firmy wydanym przez Fonografiką w 2011 roku. ZPAV potwierdził właśnie, że krążek uzyskał status platynowej płyty. Firma pracuje aktualnie nad nowym wydawnictwem, w międzyczasie Bosski jako Bosski Firma wydał swój krążek zatytułowany „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Jest to płyta utrzymana w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do rewelacyjnie przyjętej „Drużyny Mistrzów”. Bosski jeszcze bardziej rozwija na krążku techniczne flow i eksperymentuje.  – Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. –  Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu. Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metrosexualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

Pierwszym klipem promującym wydawnictwo Bosskiego jest „Podziemny Krąg”:

Więcej:

www.fonografika.pl

www.facebook.com/bosskiroman

www.youtube.com/bosskiskromny

www.instagram.com/romanbosski

www.druzynamistrzow.com

Kontakt/booking:  boski@firmakrk.pl

Komentarze

Komentarz