emenUrbanRec prezentuje street video do utworu Emena ‚Trochę Dłużej’, który promuje reedycję albumu ‚Przedmieścia’. W singlu usłyszeć można gitarę dograną przez Marcina Kiragę, a bit wyprodukował sam Emen.

 

 

 

Klip, zrealizowany przez Patryka „Enear” Enerlicha

Płyta „Przedmieścia” pierwotnie ukazała się poza oficjalnym obiegiem na początku 2013 roku. Ceniąc wysoką wartość artystyczną tego krążka wytwórnia UrbanRec zdecydowała się odświeżyć, ponownie zmasterować materiał oraz przygotować nową wersję okładki.

 

Jak mówi sam raper 'Przedmieścia’ to: 'płyta którą robiłem ponad rok. Większość bitów na tym albumie wyprodukowałem sam, i to chyba zajęło mi najwięcej czasu. Na płycie udzielili się również Totepady, Kryhoo i Nowik, a Marcin Kiraga dograł gitary do dwóch utworów. Gościnne zwrotki dograli Duchu, Ebro i Joterpe, a całość zmiksował Jakub Wypler.’

 

Niska cena – 15zł – wynika z podejścia wytwórni do debiutów i promocji młodych artystów. Ci, którzy płytę znają mogą nabyć ją w promocyjnej cenie, dla tych, którzy się wahają cena jest specjalnie obniżona do minimum. Muzyka i jej przekaz jest tym czym kierowaliśmy się ponownie wydając tę płytę.

 

Płyta dostępna jest w preorderze: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/35151-emen-przedmiescia.html.

Komentarze

Komentarz